Blog

Faydalı Olabilecek Bilgiler

Alpu Dişçi

Alpu Dişçi, ağız ve diş sağlığınız için uzman diş hekimleriyle gülüşünüzü tasarlar, ağrılı ve sancılı durumlara karşı dişlerinizin sağlıklı bir şekilde tedavi olmasına öncelik verir. Diş çürüklerinde oluşan gece ağrılarını ..

Devamını oku

Diş Çıkaran Bebeğe Ne Yapmalı?

Diş çıkaran bebekler, bu dönemlerde oldukça huysuz olmasıyla birlikte, ateş de gözlemlenen bir süreç geçirmektedirler. Bu süreç içerisinde bebeklere doğru bakımın yapılması ve diş çıkartırken herhangi bir bozukluk olmaması ..

Devamını oku

Düşen Kaplama Diş Nasıl Yapıştırılır?

Kaplama dişlerde estetik görünümün sağlanması adına yapılan bir işlemdir. Kaplama işlemlerinde uygulanan malzemeler ve uygulanan işlemlerde genel olarak doğru uyum ile işlem yapılmaktadır. Bu uyum sağlanmaz ise kaplamalarda düşme meydana gelir. Düşen kaplama ..

Devamını oku

Diş Teli Ne Kadar Sürer?

Diş teli, estetik bir görünüme sahip olmak amacıyla kullanılan bir diş tedavi işlemidir. Tedavi sonucunda estetik görünüme sahip olunmasının öncesinde, diş yapısında yamukluk, artık diş gibi sorunların bulunduğu noktalarda diş teli tedavisi zorunlu bir ..

Devamını oku

Diş Dolgusu Ne Kadar Sürer?

Diş dolgusu tedavisi genel olarak çürük dişlerde uygulanan bir işlemdir. Dolgu dayanıklı bir malzemeden yapılması nedeniyle uzun süreler boyunca dayanabilmektedir. Bu nedenle diş dolgusu yapımı bazı durumlar da geçici olarak yapılmasıyla, bir hafta ya da 3 gün ..

Devamını oku

Diş Çürüğüne Ne İyi Gelir?

Diş çürüğü oluşumunda asitlerin diş minesi üzerinde çözünmeye başlamasıyla meydana gelmektedir. Diş çürüğü ağız içerisinde kokulu bir durum oluşturan ve istenemeyen diş yapısıdır. Doğru bakım yapılmaması ya da ..

Devamını oku

Diş Çekiminden Sonra Yara Ne Zaman İyileşir?

Diş çekiminden sonra çekim yapılan bölgede ağrı ve yara oluşumu olağan semptomlardandır. Bu bölgelerde oluşabilecek morluk ya da şişlik durumu da diş çekiminin bir parçası olarak karşınıza çıkabilir. Bu sürecin doğru bir şekilde ilerlemesi ..

Devamını oku

Diş Plağı Nasıl Temizlenir?

Diş plağı, zaman içerisinde diş üzerinde oluşmuş, yapışkan yapıya sahip olan renksiz ve sarı biyofilm kalıntısıdır. Bu oluşan plakların temizlenmesi ve dişlere uygun bakımlar yapılarak doğru bir şekilde bakılması gerekmektedir. Diş plağı zaman içerisinde ..

Devamını oku

20lik Diş Ne Zaman Çıkar?

20’lik diş belirli bir yaşta çıkan bir diş değildir. Diş yapısı içerisinde en son çıkan dişler arasında yer alan 20’lik diş ibaresi, 20 yaşlarında genel olarak çıkması nedeniyle bu ismi almıştır. Ancak 20’lik dişler için herhangi ..

Devamını oku

İmplant Diş Yapımı Ne Kadar Sürer?

İmplant diş, belirli bir yaştan itibaren çekimi yapılan dişler için uygulanan ve o alanın boş kalmamasını sağlamak amacıyla yapılan bir tedavidir. Kişiler dişlerinden tamamen rahatsız bir durumdaysa, tüm dişler çekilerek İmplant diş tedavisi tüm dişlere ..

Devamını oku

Kaplama Diş Nasıl Çıkarılır?

Kaplama diş, diş üzerine uygulanan farklı yapılardaki kaplama malzemeleri ile kişiye özel olarak uygulanmakta olan estetik materyal uygulamasıdır. Bu uygulama kapsamında daha güzel bir gülüşe ve düzgün diş yapısına sahip olmak mümkündür. ..

Devamını oku

Diş İpi Nasıl Kullanılır?

Diş sağlığı için doktorlar tarafından sık sık önerilen diş ipleri, fırçaların aksine dişler arasındaki yemek artıklarının ortadan kaldırılmasında kullanılır. Çoğu kişi tarafından gereksiz gibi görülse de aslında çok önemli olan ..

Devamını oku

Diş Eti Kanaması Nasıl Geçer?

Diş eti kanaması kişilerin sık yaşadığı sorunlardan biridir. Farklı farklı nedenlere dayanan bu diş eti kanaması nasıl geçer konusundan önce neden bir kanama yaşandığının sebeplerini öğrenmek çok daha mantıklı olacaktır. Aslında çok ciddi rahatsızlara ..

Devamını oku

Çürük Diş Ağrısı Nasıl Geçer?

Çürük diş ağrısını geçirmek için denemediği yol kalmayan ve her yaştan kişinin yaşadığı çürük diş ağrısı nasıl geçer soruları ile boğuşmaktan yorulmuş olmalısınız. Farklı sebepler ile yaşanan çürükler kişileri ..

Devamını oku

Diş Apsesi Nedir?

Birbirinden farklı diş hastalıklarından biri olan diş apsesi, yumuşak dokuda meydana gelen irin birikintisidir. Genellikle diş etinde ya da dişin içindeki dokularda oluşan bu irinli yapı, bakterilerden kaynaklanır. Diş üzerinde birikmeye başlayan plaklar günlük fırçalama, ..

Devamını oku

Diş Ağrısı

Diş ağrısı her yaştan kişinin farklı sebeplerle yaşayabileceği ve genellikle çene bölgesi ile yüzün belli bir alanında hissedilen, zonklamalı bir ağrıdır. Kişilerin uyutmayan, hatta ve hatta uykusundan bile uyandırabilen bu diş ağrısı genellikle diş özünde ..

Devamını oku

Diş Eti Çekilmesine Ne İyi Gelir?

Dişin etrafını saran ve hem onu hem de sinirleri koruyan diş etleri zamanla yukarıya doğru çekilerek büyük tehlike oluşturur. Sinirlerin açıkta kalmasına neden olan ve zamanla farklı diş hastalıklarına hatta diş kayıplarına bile neden olabilen diş eti çekilmesine ..

Devamını oku

Diş Eti İltihabı

Ağız ve diş bakımının düzenli yapılmadığı durumlarda, kişilerin en sık şikayetçi olduğu rahatsızlıklardan biri olan diş eti iltihabı olarak karşımıza çıkar. Sağlıklı kişilerde gözlemlenen pembe renkli diş etleri plak oluşumlarının etkisiyle ve daha ..

Devamını oku

Diş Ağrısına Çözüm

Diş ağrısını geçirmek için farklı çözüm yollarını arayan kişiler bu amansız ortaya çıkan ve zaman zaman şiddetlenerek dayanılmaz hale gelen ağrıya bir son vermek istiyor. Değişik yöntemler ile ağrının geçmesini sağlamak en azından ..

Devamını oku

Diş Fırçalamak Orucu Bozar Mı

Ramazan aylarında sık merak edilen konulardan biri olan diş fırçalamak orucu bozar mı sorusu yıllardır tartışılan soruların başında geliyor. Pek çok kişinin sorun olmaz dediği diğerlerinin de fırçalamayın dediği konuda en net açıklamayı Diyanet İşleri ..

Devamını oku

Diş Teli Fiyatları 2019

Fazlasıyla merak uyandıran diş teli fiyatları 2019 yılında yeniden gündeme geldi. Özellikle genç kişilerin ve çocukların tedavisinde tercih edilen diş telleri aslında sadece yamuk dişleri düzeltmek için değil, diş ayrıklıklarında ve çıkmayan ..

Devamını oku

Diş Eti Çekilmesi

Diş eti çekilmesi, dişler yeterince fırçalanmadığı ve düzenli temizliği yapılmadığı durumlarda karşılaşılan problemlerden birisidir. Sağlıklı bireylerde diş etlerinin rengi açık pembe renktedir. Ancak zaman içerisinde iyi bir diş ve ağız temizliği ..

Devamını oku

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş sağlığımız ve görünümümüz günlük hayatta yediğimiz ve içtiğimiz her şeyden etkilenir. Düzenli ve doğru bir diş bakımı yapılmadığı takdirde ağzımızda bakteriler çoğalır ve bu durum diş rengini de etkilemeye başlar. Sararan ..

Devamını oku

Diş Ağrısına Ne İyi Gelir?

Diş ağrısını geçirmek için geçmişten bugüne gelen birçok yöntem ve taktik uygulanmaktadır. Ancak tabii ki en etkin ve sağlıklı çözüm, ağrının nedenini anlamak ve tedavisinin gerçekleşebilmesi için en kısa zamanda bir ..

Devamını oku

Eskişehir Özel Diş Doktorları

Dişler vücudumuzun en önemli yapı taşlarından birisidir. Hem görsel açından hem de sağlık açısından çok önemli bir yere sahip olan dişlerin sağlığını korumak için kişinin gerekli tüm önlemleri alması gereklidir. Dişin bakımını ..

Devamını oku

Eskişehir Zirkonyum Diş Fiyatları

Dişinizi kaplatmayı düşünüyorsanız porselen kaplama dışındaki seçeneklere de göz atabilirsiniz. Diş kaplamaları ülkemizde genellikle porselen kaplama ile tercih edilmektedir. Estetik görünümün dikkate alınarak yapıldığı diş kaplama işlemlerinde ..

Devamını oku

Eskişehir Nöbetçi Diş Hastanesi

Eskişehir nöbetçi diş hastanesi nerededir? Sağlıklı bir gülüşün şüphesiz ki en büyük kahramanı sağlıklı dişlerdir. Dişlerimizee ne kadar dikkat edersek onlar da bize o kadar güzel bir gülümseme kazandıracaktır! Diş ve ağız bakımı ..

Devamını oku

Eskişehir Özel Diş Hastanesi

Diş sağlığınızı korumak için iyi bir diş hekimi seçimi çok önemlidir. Özel diş hastanelerinde sıra beklemeden muayene olabilir, en yeni teknolojik aletler ile yapılan işlemlerle hiçbir ağrı hissetmeden dişlerinizi tedavi ettirebilirsiniz. Eskişehir ..

Devamını oku

Eskişehir Dişçi

Dişler, vücudumuzun en önemli parçalarından birisidir. Sağlıklı bir dişlere sahip olmayı herkes ister ama bunun için yeteri kadar özen gösterilmez. Çocuk yaştan itibaren öğretilmesi gereken diş sağlığı kişinin yaşam tarzı ile de yakından ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Kaplama Fiyatları

Eskişehir diş kaplama fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte uzman diş hekiminiz ile iletişime geçerek konu hakkında  bilgi sahibi olabilirsiniz. Diş kaplama son zamanlarda yalnızca sağlıklı dişler için değil estetik açıdan da oldukça tercih ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Taşı Temizleme Fiyatları

Diş taşı temizleme işlemleri en sık yapılan işlemlerden birisidir. Eskişehir diş taşı temizleme fiyatlarını öğrenerek DT.Şükrü Sünger’den randevu alabilir ve diş taşı temizleme işlemlerinizi çok uygun bir fiyata yaptırma şansı elde edebilirsiniz. ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Teknisyeni

Eskişehir diş teknisyeni önerileri ile dişleriniz için yapılacak tüm işlemlerde kaliteli ve sağlıklı bir seçim yapma imkanı elde edebilirsiniz. Diş teknisyenleri en az diş hekimleri kadar önemli bir göreve sahiptir. Diş teknikeri kimdir, görev ve sorumlulukları ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Teli Fiyatları

Eskişehir diş teli fiyatları nasıldır? Diş teli ile yapılmakta olan tedavinin asıl adı ortodontidir. Diş teli kullanımı, bozuk dişlerin yapısını düzeltmek adına yapılmakta olan tıbbi bir işlemdir. Fakat diş telleri yalnızca diş yapısı bouzk olanlar  için değil, ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Temizleme Fiyatları

Eskişehir diş temizleme fiyatları nasıldır? Dişlerimiz sağlıklı ve güzel bir gülümseme için son derece önemli olup onların sağlığına ve bakımına çok fazla özen göstermemiz gerekmektedir. Aksi takdirde çeşitli bozukluklara, çürüklere ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Protez

Eskişehir diş protezi nedir? Tam ya da bütün diş protezi, eksilmiş diş ya da dişlerin yerine kullanılmakta olan takılıp çıkarılabilen cihazlardır. Diş protezleri akrilik bir taban kullanılarak akrilik ya da porselenden üretilmektedir. Bütün protezlerin yanı ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Temizletme

Eskişehir diş temizletme işlemi nasıl yapılır? Diş temizletme işlemi düzenli aralıklarla herkein yaptırması gereken, dişlere herhangi bir zararı dokunmayan ağız  ve diş sağlığı için son derece gerekli olan bir işlem türüdür. Kısa süre içerisinde ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Estetiği

Dişlerin genel görünümü ile ilgili problemler, insanların sosyal yaşamını etkileyen en önemli faktördür. Uyumlu bir şekilde bir araya geldiklerinde gözlere hoş görünen dişler, insanların yaşamlarına olumlu bir etki sağlar ve bu görünüm ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Eti Uzmanları

Diş eti sorunları ve hastalıkları çok erken yaşlarda dişlerde talihsiz bir şekilde kayıplara neden olabiliyor. Bu sebepten dolayı bu tarz diş eti sorunları yaşayan kişiler kesinlikle düzenli bir şekilde Eskişehir diş eti uzmanları tarafından kontrol altında olmaları gerekmektedir. ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Eti Estetiği

Doğal dişler, takma dişler ve diş etleri arasındaki uyuma diş estetiği denir. Diş estetiğini elde etmek için, önce diş etleri sağlıklı olmalıdır. Estetik Tedavileri Nelerdir? Dişler ve dişleri çevreleyen diş etleri arasında doğru geçiş bazı durumlarda ..

Devamını oku

Eskişehir Zirkonyum Diş

Eskişehir zirkonyum diş nedir? Diş kaplamasında genel olarak porselen kaplama yöntemi bilinir ve en çok da bu uygulanırdı. Kaplamalar metal desteği olan ve olmayan olarak ikiye ayrılmaktadır. Bir taraftan sağlıklı dişlere kavuşmak isteyenler aynı zamanda etetik açıdan ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Hekimi Tavsiye

Eskişehir diş hekimi tavsiyesi ile alanında en iyi doktorlardan birisini seçme şansı elde edebilirsiniz. İyi bir diş hekimi seçerek artık diş doktorundan korkmaktan vazgeçebilir, sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz. İyi bir diş doktoru arayanlar için en iyi ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Beyazlatma

Çoğumuzda aynı şikayet var. Dişlerimizi sık sık fırçalamamıza rağmen renkleri istediğimiz kadar beyaz olmuyor. Canlı ve cansız dişlerdeki lekeleri yok ederek diş beyazlatma işlemi yapılabilmektedir. Diş minesine zarar vermeden uygulanan bu işlem sırasında Eskişehir ..

Devamını oku

Eskişehir Acil Dişçi

Eskişehir acil dişçi arıyorsanız haftanın 6 günü hizmet veren DT. Şükrü Sünger’e başvuru yapabilirsiniz. Kliniğimizin çalışma saatleri Pazartesi’den Cuma’ya kadar olan süreç içinde sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Dolgu Fiyatları

Çürük sorunları olan insanlar, en son teknolojik sistemleri kullanarak ağız ve dişlerle ilgili sorunları kolayca çözebilir. Doldurma, çürüklerin zarar verdiği bir dişe normal bir işlev ve görünüm kazandırmak için en ideal yoldur. ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Taşı Temizleme

Diş taşı, ağız sağlığında en çok karşılaşılan problemlerin başında gelmektedir. Yenilen yiyeceklerin artıkları, temizlenmediği zaman bu sorun ortaya çıkar. Hem alt hem de üst dişlerin arasında birikmeye başlayan besinler, zamanla sertleşir ve bir taş halini ..

Devamını oku

Eskişehir Tepebaşı Dişçi

Diş sağlığı, birçok nedenden dolayı son derece önemlidir. Kaliteli bir yaşam konusunda yardımcı olan dişler, ayrıca besinlerin çiğnenmesi ve daha iyi bir telaffuz için de korunmak zorundadır. Ağız ve dişlerde ortaya çıkacak herhangi bir sorun ise hiç ..

Devamını oku

Eskişehir İmplant Yapan Doktorlar

İnsan vücudunun en önemli bölümlerinden birisi olan dişler, birçok göreve sahiptir. Bunların içinde çiğneme, besinleri küçük parçalara ayırma ve konuşma becerisini tamamlama gibi ilkeler ilk sırada bulunur. Farklı nedenlerden ..

Devamını oku

Eskişehir Tepebaşı Diş Hekimi

Ağız sağlığı ve dişlerin bakımı, düzenli olarak yapıldığı zaman yaşam kalitesini de yükseltir. Gün içinde birçok farklı yemek ve içecek ile karşı karşıya kalan dişler, her daim temizlenmelidir. Bakımlı dişler, aynı zamanda güzel gülüşler ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Hekimi Uzman

Diş sağlığına gereken önemin verilmesi güzel gülüşler ve sağlam dişler için çok önemlidir. Buna rağmen dişlerinde sorun yaşayan kişiler, çok rahatsız edici olan bu durumdan kurtulmak için Eskişehir uzman diş hekimi aracılığı ile ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Teli Tedavisi

Diş sağlığı konusunda en dikkat çekici sorunlardan birisi dişlerdeki şekilsizliktir. Ortodonti bölümünün alanına giren bu problem, genellikle doğuştan gelmektedir. Dişlerin düzgün olmaması, hem görsel açıdan bir sorun teşkil etmekte hem ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Taşı Temizliği

Ağız içinde yer alan dişler, en hassas vücut yapılarının başında gelir. Sürekli dış etkenlere açık olan bu bölüm, yeterince temizlenmediği zaman bir takım sorunlar ile karşı karşıya gelebilir. Bunların başında ise diş taşı gelmektedir. Tüketilen ..

Devamını oku

Eskişehir Dişçi Fiyatları

Diş sağlığı, düzenli bir bakım yapılarak korunabilir. Bunun için birçok farklı yöntem vardır. Diş fırçalamak, diş eti kullanmak ve gargara yaparak bakterileri yok etmek, en fazla tercih edilen yolların başında gelmektedir. Fakat bunları yapmayan kişilerde, ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Röntgeni

Röntgen, sağlık alanında en çok kullanılan yöntemlerin başında gelir. Eskişehir diş röntgeni ise dişlerin daha iyi bir şekilde görüntülenmesi ve çıplak göz ile teşhis edilemeyecek alanlar ve diş çenesindeki sorunları ortaya çıkarmada ..

Devamını oku

Eskişehir Diş İmplant Doktorları

İmplant tedavisi, gelişmiş olan teknolojinin diş ve ağız sağlığına bir armağanıdır. Çürüyen, artık kullanılması mümkün olmayan dişlerin yerine; çiğneme ve konuşma noktasında problem çıkarmayan ve bunu daha iyi bir hale getiren özel malzemeler ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Polikliniği

Daha güzel bir gülüş ve daha sağlam dişler için bakım yaptırmak ve ağız sağlığına önem vermek son derece önemlidir. Her türlü besini parçalama görevine sahip olan dişler, düzenli olarak temizlenmektedir. Dişte oluşacak her türlü ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Doktoru

İnsan vücudunun en hassas ve en göz önünde olan bölgesi dişlerdir. Diş bakımı, sürekli olarak ve doğru bir şekilde yapılmak zorundadır. Yaşamak için beslenmenin yapılması ilkesinden yola çıkarak, besinleri çiğnemeye yarayan dişlere iyi ..

Devamını oku

Eskişehir Ağız Diş Sağlığı

İnsan vücudunun en dikkat çekici kısımlarının başında ağız ve dişler gelmektedir. Sağlıklı bir şekilde beslenmek ve hayatını devam ettirmek için bu bölge ile gerçekleşen bir işlemdir. Çünkü yiyecek ve içecekler ağız yolu ile ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Eti Uzmanı

Diş eti, dişler ile beraber ağzın aynı bölgesinde yer almaktadır. Dişlere yapışık bir şekilde duran bu yapı, bazı nedenlerden dolayı sorun çıkarabilmektedir. Periodontoloji bölümü olarak da bilinen diş eti rahatsızlıklar, Dt. Şükrü Sünger ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Kaplama

Dişlerde en çok ortaya çıkan sorunların başında erozyon gelir. İyi bakılmayan dişler, bu erozyon sonrasında artık çürümeye başlar. Ortaya çıkan bu olumsuzluğu çözmek için Eskişehir diş kaplama işlemleri yapılır. Diş kaplama ..

Devamını oku

Eskişehir 24 Saat Açık Dişçi

Diş ve diş eti sağlığı, her insanın önem vermesi gereken son derece hassas bir konudur. Gün içinde yenilen yemekler ve tüketilen içeceklerin yanı sıra sigara ve daha birçok dış etken, ağız ve diş sağlığının yapılması gerekliliğini ortaya koyar. ..

Devamını oku

Eskişehir Açık Dişçi

Dişte ortaya çıkacak bir sağlık sorunu günün ya da gecenin her saatinde kendisini gösterebilmektedir. Böyle anlarda yapılacak olan şey ise sürekli açık olan bir kliniğe gitmektir. Eskişehir açık dişçi konusunda Dt. Şükrü Sünger ..

Devamını oku

Eskişehir İmplant Yapan Yerler

Diş sağlığı konusunda ortaya çıkan yeni yaklaşımlar ve teknolojiler, insan sağlığını olumlu yönde etkiler. Artık kullanılması mümkün olmayan ve kendiliğinden düşen ya da çekilen dişler, ağızda bir takım sorunları da beraberinde getirir. Böyle ..

Devamını oku

Eskişehir Uzman Diş Hekimi

Diş hekimliğinde uzmanlık almak için DUS sınavına girmek ve başarılı olmak gereklidir. DUS sınavları Türkiye'de ÖSYM tarafından uygulanır. Diş hekimi fakültesinde kadro kazandıran sınav ve eğitim başarısıyla uzmanlık sağlanır. Ortodonti, çene cerrahisi ..

Devamını oku

Eskişehir İmplant Fiyatları

Diş implantları, doğal dişlere en yakın olan çözümlerdir. Eksik dişlerin yerine, diş ekme tekniğiyle yapılan implant tedavisinde, genellikle vidalı yöntem kullanılır. Konuşma fonksiyonlarının tam olarak sağlanması, çiğneme- yeme fonksiyonlarının daha ..

Devamını oku

Eskişehir Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği Eskişehir uygulamalarında, diş hekimliği branşlarının birkaçı ile uygulama yapılır. Gülüş tasarımı olarak da adlandırılan estetik diş hekimliği çalışmalarında; dişlerin tedavi edilmesi, çürük ve plakların giderilmesi ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Temizleme

Bembeyaz gülüşler, sağlıklı ağız yapısı ve konforlu bir yaşam için Eskişehir diş temizleme hizmetleri sunuluyor. Zaman içerisinde temizlenmeyen dişler, asit ve bakteri oluşumuna neden olurken, plak ve diş taşına dönüşerek dişlerin sağlıklı yapısını ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Teli

Ortodonti anabilim dalı kapsamında olan diş bozuklukları ve kemik yapısını düzenleme uygulamaları, ortodontik tedavi ile sağlanır. Eskişehir diş teli ve ortodonti tedavileri, dişlerin bozuk yapı ve konumunu düzenlemek üzere yapılır. Özellikle küçük ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Röntgeni

Diş hekimlerinin teşhis ve tedavi yöntemlerinde kullandığı diş röntgenleri, özel cihazlar sayesinde çekilir. Diş röntgeni; kemik yapısı ve diş etlerinin iç yapısının görüntülenmesini sağlar. Muayene esnasında görünmeyen diş ve ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Randevusu Alma

​Profesyonel diş tedavileri, diş eti ve çene cerrahisi tedavilerinde Eskişehir diş randevusu alma hizmetleri sunuluyor. Telefon numarası üzerinden çağrı merkezleriyle iletişim, web sitesi üzerinden online randevu sistemi sunuluyor. Hastaların tahmini diş tedavileri, ..

Devamını oku

Eskişehir Diş İmplant

​Diş ekme uygulaması olarak adlandırılan İmplant işlemleri, doğal dişlere alternatif olan en iyi yöntemlerden biridir. Çeşitli nedenlerden ötürü oluşmuş diş boşluklarına vidalama usulüyle diş ekme işlemidir. Eskişehir diş implant uygulamaları, farklı ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Hekimleri Yorumlar

Eskişehir'de hizmet veren diş hekimleri, sektörde sunulan tecrübe ve hasta referanslarıyla belirlenmektedir. Tedavi merkezinin sunduğu teknolojik donanımlar, diş tedavilerinde Dünya standartlarında hizmetler, hekim tecrübesi ve diş tedavisi seçenekleri, Eskişehir ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Hekimi

Diş hekimliği; ağız boşluğu, diş sağlığı ve çene yapısının korunması için sağlık hizmeti ile tedavi yöntemleri sunmaktır. Diş ve diş eti sorunlarının tedavileri, çene ve diş cerrahilerinin uygulanması, diş düzenleme- şekillendirme ve üretiminde ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Eti Hastalıkları Uzmanı

​Periodontoloji olarak adlandırılan diş eti hastalıkları bölümü, Eskişehir diş eti hastalıkları uzmanı tarafından tedavi ediliyor. Periodontologlar, diş etlerinde oluşan bakteri ve iltihapları temizler. Diş ve ağız bakımının tam manasıyla yapılmaması, ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Estetik

​Vizajizm denilen gülüş tasarımı, diş hekimleri tarafından uygulanan estetik uygulamalardan biridir. Ağız ve diş sağlığının yanı sıra hoş bir gülümseme elde etmek, yüz ve dudak simetrisinin sağlanması ve dişlerin daha hoş görünmesi için ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Doktoru Tavsiye

Eskişehir özel diş doktorları, sektörde sundukları tecrübe, muayenehane standartları, hekimlik becerileri ve tedavi ücretlerine göre hastalar tarafından tercih edilirler. Devlet hastanelerinde görev alan diş hekimleri, özel hastaneler ve şahsi kliniğinde hizmet ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Doktorları

Ağız sağlığı için gerekli tedaviler, diş bakımı, diş ve diş etinde oluşan hastalıkların tedavisini yapan hekimlere, diş doktoru denilir.  Diş hekimleri devlet hastaneleri ya da özel hastanelerde görev alarak, diş kliniklerinde faaliyet gösterirler. Kendi özel ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Cerrahisi

​Diş cerrahisi bölümünde; ağız, çene ve diş tedavileri, yeniden yapılandırma işlemleri ve estetik fonksiyon katma üzerine uygulamalar yapılır. Eskişehir diş cerrahisi uygulamalarında; diş çekimi, apse tedavisi, sinüs lift tedavisi, biyopsi ..

Devamını oku

Eskişehir Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş yüzeylerinin temizlenmesi, lekelerden arındırılması ve doğal rengine kavuşturulması üzerine yapılan uygulamalar, diş beyazlatma işlemleridir. Eskişehir diş beyazlatma fiyatları, hekim uygulamasına ve dişlerin genel yapısına bağlı olarak değerlendirilir. Eskişehir ..

Devamını oku